Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου, 2023

Streestyle inspo: 10 fashion experts σου δείχνουν πώς να φορέσεις το τζιν παντελόνι φέτος το φθινόπωρο

Πώς να ντυθείς όπως οι πιο ενημερωμένες fashion insiders.

Της Νικόλ Ζένιου

Το τζιν παντελόνι είναι ανάμεσα στα πιο διαχρονικά κομμάτια με αδιαμφισβήτητη κομψότητά που πάντα θα έχει μία θέση στην γκαρνταρόμπα μας.   

Διάβασε ακόμη – 15 trends που θα φορέσουμε το φθινόπωρο και τον χειμώνα του 2022

Είναι ανάμεσα στα basics, ή “wardrobe staples” που μπορούμε να χρησιμοποιούμε για να κάνουμε styling με τα πιο fashion-forward κομμάτια που ακολουθούν τις τάσεις της σεζόν.

Μιας και αυτή τη περίοδο βρισκόμαστε στην αναζήτηση των looks που θα δημιουργήσουμε την περίοδο του φθινοπώρου, εμείς κάναμε μία μικρή έρευνα στους πιο fashionable λογαριασμούς στο Instagram για να πάρουμε style inspo από τις fashion experts που πάντα βρίσκουν νέες προτάσεις για να μας προτείνουν – ακόμη και με staple κομμάτια.

Ακολουθούν oi fashion experts και τα looks που θα σου δώσουν inspo:

Viky and the Kid

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Viky Rader (@vikyandthekid)

Tine Andrea Lauvli

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tine Andrea Lauvli (@tineandreaa)

Emili Sindlev

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

Emma Hill

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emma Hill (@emmahill)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emma Hill (@emmahill)

Anouk Yve

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve)

Julie Sergent Ferreri

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

Darja Barannik

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik)

Leonie Hanne

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

Aimee Song

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aimee Song (@aimeesong)

Caroline Daur

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Caroline Daur (@carodaur)

Διάβασε ακόμη